Tak jak większość produktów pierwszej potrzeby, tak materace SleepMed możemy dostać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowo. Z drugiej strony jednak możliwość wyboru jest dla niektórych problematyczna – nie są oni pewni, czy dobór odpowiedniego podłoża do snu jest osiągalny dzięki zakupom online, a jednocześnie czy stacjonarnie są oni w stanie otrzymać idealny materac do ich potrzeb i preferencji. Jakie rozwiązanie jest zatem bardziej opłacalne i pewniejsze pod względem wyboru właściwego produktu? Ten artykuł powinien rozwiązać Twoje wątpliwości!

Szeroki wybór produktów SleepMed w internecie

Dużą zaletą zakupów internetowych jest przede wszystkim szeroki wybór produktów. Nie inaczej wygląda to, jeśli chodzi o asortyment SleepMed. W sklepach online mamy pełny dostęp do wszystkich materacy, poduszek i inny artykułów sypialnianych tej marki, dzięki czemu z łatwością możemy porównywać dostępne warianty, a tym samym zdecydować, który produkt najlepiej odpowiada naszym wymaganiom. Nie spotykamy się więc z sytuacją, w której w salonie stacjonarnym nie ma na stanie konkretnych modeli. Co więcej, za pośrednictwem sklepów internetowych możemy sprawdzić, czy dany produkt znajduje się w konkretnej lokalizacji, jeśli odczuwamy potrzebę jego przetestowania jeszcze przed podjęciem decyzji o zakupie. Dodatkowo kupując online, posiadamy dostęp do opinii i recenzji innych konsumentów na temat konkretnych artykułów. To czynnik, który zdecydowanie pomaga podjąć decyzję odnośnie zakupu, w szczególności jeśli posiadamy duże oczekiwania, a pokrywają się one z satysfakcją pozostałych klientów. Ostatecznie sklepy internetowe o wiele częściej oferują także rabaty i promocje, a nawet darmową dostawę, co może znacznie obniżyć koszty zakupu.Zakup materaca SleepMed: przez internet czy stacjonarnie?

Kupując online, warto zwrócić uwagę m.in. na model SleepMed Supreme. Jest to materac o wielu doskonałych właściwościach, takich jak wysoki poziom wygody dzięki 7 strefom komfortu czy przewiewność przekładająca się na czyste warunki snu. W ten sposób osiągamy więc idealne środowisko do wypoczynku.

Wygoda i oszczędność czasu

Kolejnym aspektem zakupów internetowych jest oczywiście wygoda i oszczędność czasu. To szczególnie praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy zdecydowali się na nabycie materaca o większym rozmiarze czy zamówienie składające się z kilku produktów. Wtenczas nie musimy martwić się o przetransportowanie zakupów do naszego mieszkania, gdyż za ten etap zakupu jest odpowiedzialny kurier, który dostarcza wszystkie artykuły prosto pod nasze drzwi. W ten sposób więc oszczędzamy wiele czasu – nie musimy wygospodarować w ciągu dnia dłuższej chwili na to, aby wybrać się do sklepu stacjonarnego, a następnie przewieźć zakupione produkty do domu. Poza tym zakupy online możemy zrobić o dowolnej porze dnia. Sklepy internetowe nie mają stałych godzin funkcjonowania, do których musimy się dostosować. Złożenie zamówienia trwa kilka minut, co jest szczególnie istotne dla osób zapracowanych lub miejscach oddalonych od centrum miast. Tak naprawdę nie musimy zatem opuszczać domu, aby móc dobrać dla siebie idealne produkty SleepMed dla zdrowego snu.

Zakupy stacjonarne, czyli możliwość przetestowania materaca

Mimo coraz większej popularności zakupów internetowych, sklepy stacjonarne nadal wyróżniają się pewnymi cechami, dzięki którym mogą przeważać nad alternatywą online. Przede wszystkim dają one możliwość przetestowania materaca czy poduszki na własnej skórze. Koniec końców na stronie internetowej nie mamy fizycznego kontaktu z zakupywanym przez nas produktem, a o jego “prawdziwości” upewniamy się dopiero po otrzymaniu zamówienia. Dlatego też salony stacjonarne mogą przeważać pod względem oceny komfortu poszczególnych modeli, zwłaszcza jeśli posiadamy spore oczekiwania lub specyficzne wymagania zdrowotne czy preferencje odnośnie twardości podłoża. Poza tym decydując się na to rozwiązanie, zawsze możemy spodziewać się profesjonalnej pomocy oraz obsługi za strony wykwalifikowanego personelu sklepu. Jest on w stanie doradzić nam, który model materaca czy poduszki powinien spełnić nasze oczekiwania. Niewątpliwie jednak doskonałym wyborem jest materac SleepMed Hybrid Comfort Plus. To przede wszystkim produkt, który cechuje się doskonałą elastycznością punktową i sprawdzi się nawet u najbardziej wymagających użytkowników. Co więcej, posiada on możliwość regulacji twardości, dzięki czemu możemy dostosować ją do własnych preferencji. Wystarczy zmienić sekwencję układu warstw w wypełnieniu materaca, aby zwiększyć lub zmniejszyć twardość podłoża. Ponadto model SleepMed Hybrid Comfort Plus wyróżnia się także właściwościami higienicznymi – cechuje się świetną przewiewnością, która przekłada się na skuteczne odprowadzanie wilgoci i zanieczyszczeń.

Natychmiastowy zakup i odbiór

Zakupy stacjonarne to również możliwość otrzymania produktu od ręki, dzięki czemu nie musimy czekać na dostarczenie zamówienia przez kuriera. Może to być przeważający czynnik w sytuacji, gdy posiadamy przykładowo pilną potrzebę wymiany starego materaca na nowy model. Tym samym wciąż zachowujemy odpowiednie warunki wypoczynku oraz zdrowy sen. Co więcej, zawsze możemy sprawdzić dostępność produktu dzięki sklepom internetowym lub skontaktować się z danym salonem, aby dokonać rezerwacji. Dzięki temu mamy pewność, że wybrany model na nas czeka i jest możliwy do natychmiastowego odbioru. Świetnym rozwiązaniem będzie więc też m.in. materac SleepMed Natura Plus – to szczególnie polecany produkt dla tych, którzy wymagają czystych warunków snu i szukają ekologicznych alternatyw. Jest to bowiem model opierający się na naturalnych i hipoalergicznych materiałach przyjaznych dla zdrowia człowieka. Dodatkowo cechują się one doskonałą trwałością, a tym samym materac bardzo dobrze służy nam przez wiele długich lat.

Decyzja o nabyciu materaca SleepMed bądź poduszki powinna być więc także przemyślana pod kątem rodzaju zakupu. Produkty do snu tej marki możemy bowiem dostać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Oba rozwiązania posiadają swoje plusy, lecz warto do sprawy podejść w sposób indywidualny, aby móc wybrać jak najlepszy model dopasowany do osobistych potrzeb i wymagań. Jedni z nas będą usatysfakcjonowani zakupem online, który przede wszystkim pozwala zaoszczędzić czas, podczas gdy inni posiadają specjalne oczekiwana odnośnie podłoża do snu i będą chcieli przetestować materac przed dokonaniem zakupu.

wyrób medyczny

Materace SleepMed Supreme, Hybrid Comfort Plus, Natura Plus są przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.