Z pewnością znasz to wspaniałe uczucie zasypiania w ramionach ukochanej osoby. Wówczas czujesz się otoczony/a miłością, a także masz poczucie bezpieczeństwa. Wiele par lubi spędzać czas w łóżku nie tylko w nocy, ale także za dnia, by wspólnie się zrelaksować. Ważne zatem, aby podłoże do spania było jak najwyższej jakości oraz spełniało wszystkie potrzeby czy też oczekiwania obu użytkowników. A jaki jest idealny materac dla par? I dlaczego warto zwrócić uwagę akurat na modele od SleepMed?

Materac dla par – dlaczego jest ważny i jak go wybrać?

Sen jest bardzo ważny dla każdego człowieka, jednak w przypadku par należy zwrócić na to szczególną uwagę – w końcu w łóżku jest nie jedna, a dwie osoby. Oznacza to, że musi być ono idealnie dopasowane do obu użytkowników, a to świadczy tylko o jednym – wybór odpowiedniego materaca staje się jeszcze bardziej istotny. W końcu model, który nie spełnia potrzeb obu partnerów, może prowadzić do różnych problemów zdrowotnych, takich jak bóle pleców, szyi czy stawów. W wielu przypadkach również uniemożliwia zdrowe wysypianie się, gdyż możecie doświadczyć m.in. częstego budzenia się w nocy. A zatem, na co powinniście zwrócić uwagę przy wyborze idealnego materaca dla par? Istnieje tutaj kilka kluczowych kwestii, w tym:Materace dla par – w jaki sposób materace SleepMed zapewniają komfort dla obojga?

 • odpowiednia twardość – parametr ten stanowi subiektywne dla każdego użytkownika odczucie dobierane na podstawie wagi oraz preferencji,
 • redukcja przenoszonych drgań – materace, które minimalizują przenoszenie ruchu, są szczególnie ważne dla par, ponieważ dzięki temu, jeśli jeden z partnerów często zmienia pozycję w nocy, drugi nie odczuwa tych ruchów i może spać spokojnie,
 • wsparcie strefowe – materace posiadające siedem stref twardości oferują prawidłowe wsparcie ciała w różnych punktach, co zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa i komfort dla obu partnerów,
 • właściwości antyalergiczne – dla par, w których jedna lub obie osoby mają alergie, materace wykonane z antyalergicznych materiałów mogą znacznie poprawić komfort snu i zmniejszyć ryzyko objawów alergii,
 • rozmiar – odpowiednia wielkość materaca jest kluczowa dla zapewnienia komfortu obu partnerom.

Na rynku ciężko znaleźć podłoża od spania, które byłyby w stanie tak bardzo dopasować się do swoich użytkowników. Na szczęście nie trzeba szukać daleko, gdyż materace SleepMed znacząco wyróżniają się na tle konkurencji. Wszystko to z uwagi na wyjątkowe wypełnienie oraz unikalne technologie!

Materace SleepMed – dlaczego są idealną propozycją?

Chcecie spać razem, ale nie wiedzie, jakie podłoże do spania będzie dla Was najlepsze? W pierwszej kolejności warto sprawdzić materace SleepMed, które z uwagi na swoje wypełnienie, gwarantują redukcję drgań oraz 7 stref twardości. Jednak to nie wszystko, gdyż istnieją trzy ważne powody, które powinny Was skłonić do ich zakupu. A czego one dotyczą?

Po pierwsze – możliwość dopasowania twardości

Niesamowite materace SleepMed są w stanie idealnie dopasować się do Waszych preferencji pod kątem twardości. Wynika to z wykorzystania ruchomej warstwy pianki termoelastycznej, która pozwala na stworzenie aż 4 stopni twardości. Technologia ta polega na stworzeniu układu warstw. W praktyce możecie stworzyć:

 • materac o średniej twardości, układając pianki w kolejności: beżowa – zielona – biała,
 • materac idealny dla osób cięższych oraz wszystkich tych, którzy borykają się z problemami z kręgosłupem, układając pianki w kolejności: beżowa – biała – zielona,
 • materac cechujący się wysoką sprężystością, układając pianki w kolejności: zielona – biała – beżowa,
 • materac o wysokiej twardości, układając pianki w kolejności: biała – zielona – beżowa.

Oczywiście istnieje również opcja wybrania modelu z odpinanym topem, przez co będziecie w stanie stworzyć aż 6 stopni twardości!

Po drugie – antyalergiczne warunki do wypoczywania

SleepMed stosuje najnowocześniejsze technologie, aby zagwarantować Wam zdrowy i spokojny sen. Przede wszystkim na uwagę zasługuje technologia Airforce, która polega na nacinaniu pianki w tzw. kratkę wentylacyjną. Dzięki temu dochodzi do maksymalnego obiegu powietrza wewnątrz podłoża, co w konsekwencji umowa sprawne wyeliminowanie ciepłego oraz wilgotnego powietrza. W ten sposób wewnątrz materaca nie będą gromadzić się alergeny. Oprócz tego, w ofercie znajdziecie modele wyposażone w pokrowiec Probiotex z tkaniną Tencel i taśma 3D. Jest on wyjątkowy, gdyż a dzianinę nasączoną apreturą Purotex® wykorzystującą technologię aktywnych probiotyków, które zmniejszają ilość alergenów roztoczy kurzu domowego na powierzchni materaca o 93,7%, zapewniając tym samym świeże i czyste środowisko snu. Oznacza to, że materace SleepMed to gwarancja higienicznego wypoczynku dla każdej pary!

Po trzecie – udowodnione bezpieczeństwo

Materace SleepMed posiadają status wyrobu medycznego oraz certyfikat AEH. Oznacza to, że zostały poddane dokładnej analizie przeprowadzonej w słynącym z nowatorskiego podejścia do materacy Laboratorium Sleep-Lab. Inwestując w nie, macie gwarancję, iż zostały przetestowane pod kątem 4 kluczowych parametrów, do których zalicza się:

 • ergonomia określająca stopień dopasowania materaca do ciała użytkownika,
 • higiena stanowiąca gwarancję czystości i świeżości w czasie wypoczynku,
 • klimat, czyli parametr związany z właściwym przepływem powietrza wewnątrz materaca oraz prawidłową regulacją poziomu wilgotności i temperatury ciała,
 • trwałość wyrażająca odporność na nacisk, odkształcenia, oddziaływanie wilgoci oraz zmieniającą się temperaturę.

Komfortowy sen dla dwojga to podstawa harmonijnego życia codziennego. Materace SleepMed to doskonały wybór dla par, które pragną cieszyć się spokojnym i regenerującym snem każdej nocy. Dzięki innowacyjnym technologiom, wsparciu strefowym czy możliwości dostosowania twardości, materace SleepMed spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

wyrob

Materace SleepMed są przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.