Wybór odpowiedniego materaca może sprawiać wielu osobom problem. Ich ogromna ilość, która dostępna jest na rynku, odpowiednie dopasowanie do preferencji użytkownika i sypialni – brzmi jak rzecz niemożliwa. Jednak okazuje się, że nie trzeba daleko szukać, ponieważ pod ręką znajduje się innowacyjny materac SleepMed Premium! Zapewni on nie tylko komfortowy sen, ale także wspaniałe wsparcie dla kręgosłupa! W jaki sposób? 

SleepMed Premium – materac piankowy

Wkład materaca SleepMed Premium w całości opiera się na innowacyjnych piankach. Wyprodukowane zostały przy pomocy najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu posiadają liczne, korzystne dla użytkownika właściwości. Przede wszystkim odznaczają się niewiarygodną lekkością w porównaniu do materacy sprężynowych, przez co są łatwe w transporcie oraz obracaniu. Wnętrze SleepMed Premium posiada:

  • dwie warstwy wysokoelastycznej pianki VPPHR, która charakteryzuje się sprężystością, wytrzymałością i odpornością na odkształcenia,
  • warstwę termoelastycznej pianki VitaRest®, która reaguje na temperaturę i nacisk, dzięki czemu jest w stanie idealnie dopasować się do indywidualnych kształtów ciała użytkownika.

Zastosowanie tego rodzaju pianek zapewnia wysoki komfort oraz wrażenie otulenia. Dodatkowo zastosowano tutaj technologię Airforce, która umożliwia wentylację wkładu na najwyższym poziomie.

SleepMed Premium – inne właściwości 

SleepMed Premium jako materac dla każdego! Materace SleepMed produkowane są z myślą o szerokim gronie odbiorców. To właśnie dlatego wyróżnić można tutaj dodatkowe cechy, takie jak:

  • zastosowanie bezpiecznych i nieuczulających materiałów,
  • przystosowanie do stelaży z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka,
  • przeznaczenie obu stron materaca do użytkowania,
  • specjalne profilowania oraz nacięcia wspomagające prawidłową cyrkulację powietrza,
  • chroniący przed alergenami i szkodliwymi substancjami pokrowiec Merced,
  • zastosowanie czterech twardości poprzez użycie ruchomej pianki termoelastycznej VitaRest®, którą z łatwością można wyjąć i przełożyć na drugą stronę.

Właściwości te sprawiają, że materac jest w stanie dostosować się nie tylko do singli czy par, ale także i alergików czy osób cięższych! Poprzez cztery twardości możliwa jest regulacja twardości materaca i jak najlepsze dopasowanie ich do preferencji użytkownika. Jednak SleepMed Premium posiada coś jeszcze.

SleepMed Premium – materac medyczny

SleepMed Premium posiada status wyrobu medycznego w klasie I, a jego właściwości prozdrowotne potwierdzone zostały restrykcyjnymi testami i badaniami medycznymi, a dodatkowo posiada certyfikat jakości AEH. Jednak jak to przekłada się na jakość snu? Otóż materace do spania takie jak SleepMed Premium idealnie dopasowują się do anatomicznego kształtu ciała użytkownika, dzięki czemu zapewnia stabilne wsparcie kręgosłupa. Pozwala mu ułożyć się w prostej linii, bez dodatkowego napinania mięśni, przez co w nocy odpoczywa całe ciało. Idealnie sprawdza się dla osób, które cierpią na choroby oraz schorzenia kręgosłupa, ponieważ niwelują wszelkie dolegliwości i zapewniają spokojny sen. Ponadto świetnie sprawdzi się u osób chcących profilaktycznie zapobiegać powstawaniu wad postawy.

SleepMed Premium to materac uniwersalny – dla osób zmagających się z alergiami i chorobami kręgosłupa, ale także zdrowych. Sprawdzi się w każdej sypialni niezależnie od wielkości łóżka czy stelaża, dlatego SleepMed Premium jest tak wyjątkowy. Jednak to nie wszystko, bo SleepMed Premium zapewnia również zdrowe i higieniczne warunki snu, dzięki czemu każdy może się wyspać!