Stoisz przed trudnym wyborem zakupu materaca dla swojego maluszka? Jeśli zastanawiasz się, jaki produkt wybrać to koniecznie przeczytaj ten artykuł. 

Materace dziecięce – charakterystyka

Materace dziecięce to produkty, które mają zagwarantować odpowiednie podparcie i komfort już od pierwszych dni życia. Tego typu materace zostały wyprodukowane tylko z certyfikowanych i bezpiecznych tworzyw, które posiadają właściwości antyalergiczne. Wszystko po to, by zapewnić Twojemu dziecku bezpieczeństwo. Produkty dla noworodków muszą spełniać wiele norm i restrykcji, by zapewnić maluszkowi odpowiedni komfort, wygodę i amortyzację. Zwróć uwagę, aby model, który wybierzesz dla swojej pociechy odznaczał się nienaganną jakością i spełniał wszelkie potrzeby. Materace powinny zapewnić dziecku optymalne środowisku sny, by nie nabawiło się ono problemów z oddychaniem. Należy pamiętać, że kręgosłup noworodka jest bardzo kruchy i podatny na odkształcenia, dlatego warto zapewnić mu odpowiedni warunki do rozwoju, za pomocą dobrej jakości podłoża do spania. Ponadto, materace przeznaczone dla dzieci powinny umożliwiać swobodną cyrkulację powietrza i mieć przewiewny wkład.

Popularny produkt dla najmłodszych

Jakie materace dziecięce to dobry wybór dla Twojego dziecka?Hilding Dobranocka to bardzo popularny i nieprzemakalny materac dedykowany noworodkom. Jego wkład skonstruowano z elastycznej i przewiewnej pianki Flexifoam. Porowata struktura wkładu umożliwia optymalną wentylację powietrza. Pozwoli to dłużej zachować cenne właściwości. Materac zapewni Twojemu dziecku spokojny i regenerujący sen. Model został ubrany w pokrowiec Lotus, który ma właściwości wodoodporne i jest łatwy w czyszczeniu. Hilding Dobranocka otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Jest to produkt, który spełnia wszelkie wymogi stawiane przez troskliwych rodziców i opiekunów dzieci.

 

Bezpieczeństwo 

Hilding Safety Smyk to materac, który stworzono z myślą o ochronie i bezpieczeństwie dziecka. Jego wkład wyprofilowano w taki sposób, aby kształtem przypominał łódeczkę. Dzięki temu istnieje mniejsze ryzyko, że dziecko wypadnie z łóżeczka i nieumyślnie stanie mu się krzywda. Ten model możesz wykorzystać, jako przewijak lub zabrać w podróż, do znajomych czy na wakacje. Wykorzystanie innowacyjnej pianki Velvet Touch nadaje mu sprężystość i elastyczność. Właściwości materaca pozwalają zachować higienę i optymalne środowisko snu dla najmłodszych użytkowników. Materac ten również uzyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, więc jest to model, któremu zaufało już wiele mam.

Wejdź na stronę naszego sklepu i wybierz jeden ze świetnej jakości materacy dla dzieci.

Warto wybrać materac, który zapewnia całkowite bezpieczeństwo, komfort i regenerację dziecku.