Decydując się na materace, bierzemy pod uwagę wiele czynników, w tym nasze osobiste potrzeby oraz preferencje. Jednak, na rynku dostępne są wyjątkowe produkty od SleepMed, które wyróżniają się budową, właściwościami oraz pokrowcem. Dlaczego warto zwrócić na nie uwagę oraz w jaki sposób wpływa to na jakość naszego snu? 

Materace SleepMed – dlaczego są wyjątkowe? 

Chcąc wyposażyć swoje łóżko w najwyższej jakości materac, warto zwrócić uwagę na oferowane przez SleepMed produkty. Przede wszystkim zostały one stworzone celu zagwarantowania spokojnego wypoczynku w komfortowych warunkach. Ale to nie wszystko! Materace SleepMed wyróżniają się licznymi cechami, które w korzystny sposób wpływają na zdrowy i spokojny sen, a zaliczyć do nich można:

 • właściwości prozdrowotne, które potwierdza status wyrobu medycznego,
 • idealne dopasowanie się do anatomicznego kształtu ciała użytkownika,
 • wysoki poziom wentylacji, który jest wspomagany przez technologię Airforce,
 • możliwość regulowania twardości za pomocą maty kokosowej i odpinanego topu,
 • właściwości antyalergiczne wynikające z zastosowanych materiałów.

Materace SleepMed a pokrowce

W jakie pokrowce zostały wyposażone materace SleepMed?W ofercie znajdziemy materace SleepMed, które w zależności od rodzaju mogą posiadać jeden z dwóch dostępnych pokrowców. Każdy z nich jest na swój sposób unikalny oraz ma właściwości, które w korzystnie wpływają na jakość i efektywność wypoczynku. Ich wspólną cechą jest przede wszystkim:

 • zapewnienie wymiany powietrza,
 • zamek umożliwiający łatwe ściągnięcie,
 • certyfikat „Oeko Tex”

A czym się różnią? Przede wszystkim pokrowiec Probiotex wykorzystuje technologię aktywnych probiotyków, a pokrowiec Merced – odczuwalny efekt masażu.

Co jeszcze wpływa na jakość snu? 

Na jakość wpływa wiele czynników, nie tylko odpowiednio dopasowany materac. Innym elementem jest poduszka dostępna w ofercie SleepMed. Wyróżnia się ona uniwersalnym kształtem, który gwarantuje ergonomiczne ułożenie głowy, a tym samym prawidłowe wsparcie szyjnego odcinka kręgosłupa czy barków. Oprócz tego warto zaznaczyć, że wyróżniają się one stałą wentylacją wkładu oraz pokrowcem z możliwością ściągnięcia i wyprania. Warto również zaznaczyć, że na zdrowy sen wpływają między innymi:

 • lekkostrawna kolacja zjedzona 3 godziny przed pójściem do łóżka,
 • unikanie używek w godzinach wieczornych,
 • aktywność fizyczna.

Zdrowy sen, czyli taki, po którym każdy z nas budzi się w pełni sił, zapewnić nam mogą poduszki oraz materace SleepMed. Warto jednak pamiętać, aby każdy z tych produktów we właściwy sposób dopasować do użytkownika, gdyż tylko wtedy będą w stanie prawidłowo spełniać swoją funkcję.

Materace SleepMed polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/