Przyszedł czas wymienić materac na nowy, jednak nie masz pojęcia, jaki wybrać? Poznaj bliżej Hilding Anders, czyli producenta jednych z najlepszych produktów na rynku i przekonaj się dlaczego warto jest postawić właśnie na jego wyroby.

Duże doświadczenie to klucz do sukcesu

Hilding Anders swoją historią sięga aż do I połowy XX wieku. Początkowo mały warsztat rozrósł się w ogromną firmę, która swoje filie posiada w ponad 19 państwach i zatrudnia około 9500 osób. Przez ten czas współpracowali między innymi z takimi, znanymi w całej Polsce sieciami jak Ikea, Black Red White, tworząc dla nich kolekcję Immensity, czy też Agata Meble, gdzie pojawiły się produkty Galaxy oraz Natura. Hilding Anders pochwalić może się także wyrobami, jakie sprzedaje pod własnym ‘szyldem”, a mianowicie Curem. Bardzo doceniane są również materace SleepMed, jakie dostępne są chociażby w salonach położnych na terenie miasta Bydgoszcz. Dlatego jeśli szukasz porządnych produktów takich jak materace ortopedyczne lub też materace piankowe koniecznie musisz zwrócić uwagę właśnie na tę markę!

Materace Hilding Anders - poznaj bliżej najlepsze materaceSleepMed – poznaj bliżej wyjątkowe materace

Materace SleepMed to produkty, które otrzymały status wyrobu medycznego, dzięki czemu świetnie sprawdzą się na przykład dla osób, które borykać muszę się z różnego rodzaju dolegliwościami bólowymi czy też na przykład dla dochodzących do zdrowia po chorobie lub też urazie. Za wysoką jakość produktów odpowiada tutaj chociażby wypełnienie Multipocket – malutkie sprężyny umieszczone zostały w osobnych kieszeniach, dzięki czemu produkty reagują na nacisk w sposób bardzo indywidualny. Wiele zawdzięcza się również termoealstycznej piance Visco, jaka pod wpływem temperatury przystosowuje się do naszego kształtu ciała. Nie możemy zapomnieć o właściwościach antyalergicznych materacy – za te odpowiedzialna jest technologia Airforce, która między innymi gwarantuje cyrkulację powietrza na wysokim poziomie.

Materace najwyższej jakości

Za jakość materacy marki Hilding odpowiada szereg czynników. Bardzo dużą wagę przykłada się do tego, aby wszystkie produkty tworzyły odpowiedni mikroklimat do snu, co oznacza, że wyroby uniemożliwiają w swoim wnętrzu rozwój grzybów oraz bakterii, a także blokują osadzania kurzu oraz wszelkich innych drobnoustrojów. Kolejną ważną kwestią jest ergonomia – oznacza to, że wyroby, aby zapewnić jak najwyższy komfort muszą dopasowywać się do kształtu ciała jego użytkowników. Ważna jest też łatwość w utrzymaniu higieny oraz wytrzymałość. Nie możemy zapomnieć o sprawach wizualnych. Obowiązkowo  podkreślmy, że wszystkie produkty są bardzo trwałe, ale także tworzone w sposób niezagrażający środowisku naturalnemu

Hilding Anders na rynku jest już kilkadziesiąt lat i firma przez ten czas doskonale poznała oczekiwania oraz potrzeby swoich klientów, dzięki czemu wszystkie produkty tworzone są z troską o najmniejsze detale.