Nie można ukryć, że sen to klucz do dobrego samopoczucia. Potrzebujemy go, aby dobrze funkcjonować. Warto jednak upewnić się, czy zapewniamy sobie tak komfortowy wypoczynek, na jaki zasługujemy. Możemy to zrobić, wybierając materace marki Fit.4.Sleep – to produkty, które cechują się wspaniałą jakością i wyjątkowymi właściwościami. Co jeszcze je wyróżnia? Dowiedz się więcej!

Niezawodny producent – Hilding Anders 

Gwarancję niezawodności zapewni nam kupowanie artykułów od sprawdzonych producentów. Możemy ze śmiałością stwierdzić, że Hilding Anders do nich należy. Jest to firma, która posiada ponad 80 lat doświadczenia. Powstała w małej miejscowości na terenie Szwecji, jednak lata praktyki pozwoliły jej rozszerzyć swoją działalność do ponad sześćdziesięciu państw na całym świecie. Obecnie jest to jedna z przodujących firm nie tylko w Europie, ale i Azji. Oprócz marek podstawowych posiadają również marki własne klientów.
To wysoka jakość i wspaniałe wykonanie powodują, że od 1939 roku produkty Hilding Anders są chętnie wybierane przez konsumentów. Znaczący wpływ ma na to również misja, którą firma niezmiennie się kieruje – zależy im, aby każdemu zapewnić dobry sen. Z tego względu regularnie ulepszają swoje modele, a także tworzą niezwykłe rozwiązania. Innowacyjność oraz pasja tworzenia to coś, czym zdecydowanie się wyróżniają. Od 2001 roku i na rynku w Polsce możemy odnaleźć różne towary Hilding Anders. Wykorzystajmy tę okazję, aby zainwestować w taki produkt, który zaoferuje nam wyjątkowy komfort i zdrowy sen.

Jaką marką jest Fit.4.Sleep?

Pamiętajmy o tym, że w skład Hilding Anders wchodzą różne marki, takie jak na przykład popularna Hilding czy luksusowa Jensen. Na naszą uwagę jednak zasługuje szczególnie marka Fit.4.Sleep, która została stworzona we współpracy z dystrybutorem właścicielem marki o tej samej nazwie. Charakteryzuje się ona innowacyjnymi właściwościami. Jest to grupa produktów, która oferuje wspaniałą jakość w przystępnej cenie. To wielka zaleta, dzięki której z pozytywnego działania artykułów Fit.4.Sleep może skorzystać każdy. Marka specjalizuje się w materacach. Zachwycą nas one swoimi wspaniałymi atrybutami, które możemy nabyć w dogodnej cenie. Nie sposób nie wspomnieć o tym, że jakość artykułów z serii Fit.4.Sleep jest potwierdzona. Przemawia za tym między innymi niezwykle ceniony certyfikat Oeko-Tex Standard 100 – świadczy on o tym, że w stworzeniu produktów nie zostały wykorzystane substancje chemiczne czy pestycydy, które mogłyby niekorzystnie oddziaływać na nasze samopoczucie oraz zdrowie. Miejmy na uwadze, że marka Fit.4.Sleep produkuje nie tylko wysokiej jakości materace, ale i inne artykuły sypialniane, takie jak poduszki, w tym poduszki antyalergiczne, pościele oraz kołdry. Jeśli zaopatrzmy się w zestaw przedmiotów od sprawdzonego producenta, przekonamy się, że już nigdy nie będziemy musieli martwić się o nasz sen. Co więcej, towary Fit.4.Sleep cechują się świetną żywotnością, dzięki czemu będziemy mogli korzystać z nich przez lata.

Jakie materace odnajdziemy w ofercie Fit.4.Sleep?

Nie ma wątpliwości, że oferta materacy Fit.4.Sleep nas nie rozczaruje. Możemy bowiem znaleźć tu rozwiązania, dzięki którym zapewnimy sobie idealne dopasowanie do ciała i wygodną powierzchnię snu. To wszystko za sprawą wykorzystania pianek oraz sprężyn jako głównych materiałów – to właśnie materace piankowe oraz sprężynowe odgrywają tu najważniejszą rolę. Zarówno pianki, jak i sprężyny, spowodują, że bez względu na wagę czy wzrost, będziemy mogli cieszyć się komfortowym wypoczynkiem. Są to uniwersalne modele, dzięki czemu mogą sprawdzić się u dużej liczby użytkowników. W ten sposób nie będziemy musieli obawiać się, że po zakupieniu produktu okaże się, że nam nie pasuje. To daje nam też większą pewność w sytuacji, w której kupujemy materac dla dwóch osób – jego przystępna powierzchnia sprawi, że zarówno my, jak i nasz partner będziemy zadowoleni. rodzaje materacy Fit.4.SleepMiejmy na uwadze, że w kolekcji producenta możemy znaleźć produkty o podobnym wypełnieniu, ale trochę innych właściwościach. Z tego względu trzeba poświęcić trochę czasu na to, aby dobrze przemyśleć sprawę i podjąć odpowiednią decyzję. Warto wspomnieć o tym, że każdy model jest wyposażony w solidny pokrowiec ochronny, który zapewnia nam higieniczny wypoczynek. Co istotne, każdy z materacy możemy obrócić na drugą stronę, co znacząco zwiększa jego żywotność i zapobiega powstawaniu się odkształceń. 

Co wyróżnia materace piankowe Fit.4.Sleep?

Wielbiciele materacy piankowych bez wątpienia pokochają również materace piankowe Fit.4.Sleep. Po pierwsze, są to produkty o wspaniałej jakości, która dorównuje wielu innym artykułom na rynku. Cechują się one jednak znacznie przystępniejszą ceną. Jako przykład możemy wziąć świetny materac piankowy Fit.4.Sleep H2/H3. Jego podstawę stanowi pianka wysokoelastyczna. W wypełnieniu modelu znajdują się jej dwie starannie wyprofilowane warstwy, które posiadają różne twardości. W tym wypadku jest to H2 i H3, jednak w sklepie odnajdziemy też opcje dla tych, którzy preferują twardsze podłoże. Przyjrzyjmy się rodzajowi wypełnienia – pianka Kaltschaum wykorzystywana w towarach Fit.4.Sleep to bowiem prawdziwie innowacyjne rozwiązanie.Innowacyjne materace Fit.4.Sleep by Hilding AndersZastosowano na jej powierzchni skośne nacięcia, które dają nam możliwość obracania materaca. W ten sposób tworzą się aż cztery powierzchnie snu, które różnią się twardością i komfortem. Możemy z nich swobodnie korzystać i zmieniać je według uznania. Oprócz tego niezwykłym udogodnieniem będzie dla nas siedem stref twardości, które zapewnia wyjątkowa struktura wkładu. Dzięki temu elementowi całe nasze ciało będzie odczuwać komfort oraz wygodę – siedem stref twardości gwarantuje wyjątkowe podparcie dla całej naszej sylwetki. Zarówno kręgosłup, jak i stawy czy kark mogą liczyć na indywidualne dopasowanie się, a także zredukowanie nacisku czy napięcia w mięśniach. Widzimy więc, że materace piankowe Fit.4.Sleep to zapewnienie udanego wypoczynku. Te modele docenią zarówno ci, którzy zmagają się z bólem kręgosłupa, jak i alergicy, którym alergie na co dzień przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu. Fit.4.Sleep H2/H3 – materac piankowy
Materac dopasowany do CiebieWynika to z tego, że konstrukcja piankowego wypełnienia przyczynia się do poprawienia przewiewności i cyrkulacji powietrza w materacu. Nie musimy obawiać się tu gromadzenia się kurzu oraz zanieczyszczeń, a także rozwoju szkodliwych bakterii czy drobnoustrojów. Antyalergiczność i antybakteryjność mają tu wielkie znaczenie. Potwierdzeniem tego faktu jest Certyfikat AEH, który został przyznany produktowi. Świadczy on o jego wysokiej jakości, komforcie, a także wspaniałej higienie snu. Zwróćmy uwagę na to, że ze względu na właściwości pianki elastycznej, materac będzie odpowiedni dla każdego. Ten fakt docenią z pewnością pary z dużą różnicą wagową oraz indywidualni użytkownicy, niezależnie od tego, jaką mają wagę. Materace Fit.4.Sleep mogą być wykorzystywane do różnych rodzajów stelażu, a każdy model idzie w parze wraz z wyjątkowym pokrowcem Easy Refresh.

Czym charakteryzują się materace sprężynowe Fit.4.Sleep?

Kolejna opcja, jaką oferuje nam marka Fit.4.Sleep, to niezawodne materace sprężynowe. W tym wypadku warto przyjrzeć się modelu Fit.4.Sleep H3/H4, którego podstawę stanowią innowacyjne sprężyny kieszeniowe. Pracują one w pełni niezależnie. Ten rodzaj wypełnienia wyróżnia się tym, że dopasowuje się do aktualnej pozycji, w jakiej znajduje się użytkownik. Oprócz tego posiada wysoką elastyczność punktową, dzięki której wszystkie części naszego ciała są idealnie podparte. Ten efekt jeszcze bardziej spotęguje siedem stref twardości rozmieszczonych na materacu. Naszą ciekawość może wzbudzić zastosowanie pianki Kaltschaum w materacu sprężynowym – jest to rozwiązanie, które umożliwia amortyzowanie działania sprężyn, co znacząco wpływa na nasz komfort. Pianki umiejscowione są po obu stronach produktu, dzięki czemu niezależnie od tego, z jakiej strony materaca będziemy korzystać, możemy liczyć na najwyższą wygodę.Innowacyjne materace Fit.4.Sleep by Hilding AndersNie powinniśmy zapominać bowiem, że i materace sprężynowe marki Fit.4.Sleep są dwustronne. W przypadku tego artykułu zastosowano dwie twardości – H3 i H4. Konsument może według uznania wybrać preferowaną opcję. Tak jak materace piankowe, sprężynowe modele również posiadają właściwości antyalergiczne. To wszystko za sprawą specjalnych nacięć na powierzchni wypełnienia. One sprawiają, że wentylacja w materacu jest niezawodna, a wilgoć czy bakterie nie mają prawa się w nim gromadzić. Materace z serii Fit.4.Sleep posiadają aż 10 lat gwarancji. Nie musimy się jednak obawiać o ich żywotność, ponieważ dostarczane są z solidnymi pokrowcami, które zwiększają naszą wygodę użytkowania. Fit.4.Sleep H3/H4 – materac sprężynowy

Higiena i komfort – rola pokrowców Fit.4.Sleep

Wszystkim nam zależy na tym, aby materac był takim produktem, z którego będziemy mogli korzystać przez lata. Tę pewność zapewni nam solidny pokrowiec. To element, dzięki któremu możemy ochronić nasz materac przed jakimikolwiek zabrudzeniami, zniszczeniami czy też odkształceniami. Korzystając z niego, nasz produkt przez długi czas zachowa swoje wyjątkowe właściwości. Nie tylko żywotność naszego pokrowca się poprawi – zyska na tym też nasza higiena snu. Ochraniacz powstrzyma gromadzenie się roztoczy czy innych drobnoustrojów. Sprawdzi się też do skutecznego odprowadzania wilgoci. Innowacyjne materace Fit.4.Sleep by Hilding AndersKupując materac Fit.4.Sleep, w zestawie otrzymujemy niezawodny pokrowiec Easy Refresh, który gwarantuje nam właśnie te właściwości. Cechuje się niezwykłą lekkością i elastycznością, a także wspaniałymi właściwościami termoregulacyjnymi. Posiada dwie powierzchnie użytkowe – pierwsza z nich, biała część ochraniacza, zawiera impregnowaną tkaninę, która skutecznie powstrzymuje rozwój pleśni. Odpowiada za efekt chłodzenia, dzięki któremu nie przegrzejemy się nawet w upalne, ciepłe dni. Druga strona, czyli szara część pokrowca wyróżnia się membranową budową, która zwiększa jego elastyczność i pomaga nam utrzymać ciepło, gdy tego potrzebujemy, na przykład w trakcie zimy. Pokrowiec to cenny element, który dodatkowo jest niezwykle prosty w użyciu – możemy go ściągnąć za pomocą zamka błyskawicznego, a następnie wyprać w 60 stopniach Celsjusza.

Wyjątkowe rozwiązania – materace dbające o nasz komfort termiczny

Osoby, które lubią niebanalne rozwiązania, z pewnością zwrócą uwagę na materace z serii Cool Breeze. Będą one też idealnym wyborem dla tych, którym zależy na odpowiednim komforcie termicznym. Zapewniają nam możliwość wyboru powierzchni użytkowej według naszych preferencji. W ten sposób zmarzluchy mogą cieszyć się przyjemnym uczuciem ciepła, a ci, którym zawsze jest gorąco, docenią efekt chłodzenia. W ofercie są zarówno materace sprężynowe, jak i piankowe tego typu. Każdy z nich posiada jednak wyjątkową piankę NRG Black Diamond z technologią Cool Breeze oraz Visco Memory. NRG Black Diamond odpowiada za to, aby nasze ciało się nie przegrzało – tworzy dla nas uczucie przyjemnego chłodu. Visco Memory zaś reaguje pod wpływem ciepła naszego ciała i w ten sposób dopasowuje się do naszych naturalnych krzywizn. Obecny jest również pokrowiec Dual Temperature, który potęguje efekty działania pianek, a do tego wpływa korzystnie na naszą higienę snu. Innowacyjne materace Fit.4.Sleep by Hilding Anders

Wysokiej jakości artykuły sypialniane Fit.4.Sleep

Marka Fit.4.Sleep wyróżnia się nie tylko materacami o wysokiej jakości, ale i innymi artykułami sypialnianymi. Odnajdziemy tu różnego rodzaju pościele, między innymi miękką w dotyku i oddychającą pościel Fit.4.Sleep szara BAWEŁNA.Innowacyjne materace Fit.4.Sleep by Hilding AndersCo ważne, jest to produkt, który możemy używać przez cały rok – zapewnia to zastosowanie specjalnej tkaniny, która posiada wspaniałe właściwości termoregulacyjne, a do tego skutecznie odprowadza wilgoć. Warto zwrócić uwagę również na to, że pościel została wykonana z bawełny satynowej, która wyróżnia się niezwykłą delikatnością. Nasza skóra z pewnością doceni tak subtelny materiał, ponieważ nie będzie wywoływać żadnych reakcji alergicznych czy podrażnień. Ci, którzy szczególnie dbają o porządek w swojej sypialni, na pewno docenią fakt, że pościel posiada zamek rozdzielczy, za pomocą którego możemy łatwo ją ściągnąć i dać do prania. Pamiętajmy tylko o tym, aby zrobić to w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. W ten sposób będziemy mogli cieszyć się czystą i świeżą pościelą.Innowacyjne materace Fit.4.Sleep by Hilding AndersDla tych, którzy szukają idealnej kołdry, wspaniale sprawdzi się kołdra antyalergiczna Fit.4.Sleep, która nie dość, że zapewni nam komfort, to jeszcze zadba o naszą higienę snu. Jest ona powleczona delikatną mikrofibrą, co znacząco zwiększa efekt miękkości. Wpływa to też na jej trwałość – kołdra jest wyjątkowo solidna i odporna na częste pranie. Oczywiście, cechuje się też antyalergicznością i antybakteryjnością. Odpowiada za to wspaniała cyrkulacja powietrza. Dobrze przyjrzeć się również jej specjalnemu wypełnieniu, które posiada drobne kanaliki, które zatrzymują powietrze w składzie, a silikonowe włókno poliestrowego, z którego zbudowany jest cały wkład zapewnia ochronę przed ciepłem i innymi czynnikami. Ten artykuł też stanowi przykład najwyższej jakości – świadczy o tym obecność certyfikatu Oeko-Tex Standard 100.Innowacyjne materace Fit.4.Sleep by Hilding AndersBez wątpienia będziemy chcieli zaopatrzyć się również w wygodne poduszki – marka Fit.4.Sleep zapewni nam najlepsze opcje. Jeśli szukamy perfekcyjnego dopasowania, postawmy na poduszkę Fit.4.Sleep Ergo Pillow, która ma ergonomiczny kształt. Została wytworzona z innowacyjnej pianki Memory Foam, która zapamiętuje nasze naturalne krzywizny, gwarantując idealne dopasowanie do naszego ciała. Podobnie jak materac termoelastyczny, posiada właściwości termoelastyczne, dzięki którym może dopasowywać się do nas pod wpływem wytwarzanego przez nas ciepła. Ze względu na formę poduszki sprawdzi się zwłaszcza dla tych, którzy przepadają za spaniem na plecach lub na boku. Zwróćmy uwagę na to, że mimo tego, jej powierzchnia zmienia kształt, całość jest niebywale trwała i nie odkształca się na stałe.Innowacyjne materace Fit.4.Sleep by Hilding Anders Osoby, które cenią sobie prostotę i jakość, powinny sięgnąć po poduszkę Fit.4.Sleep Classic Pillow lub poduszkę Fit.4.Sleep Mini Pillow. Tutaj również możemy spotkać się z naszą ulubioną pianką termoelastyczną. Nie zapominajmy, że wszystkie produkty oferują wspaniałą cyrkulację powietrza, dzięki czemu możemy cieszyć się zdrowym snem. Te produkty z pewnością ich nie zawiodą.Innowacyjne materace Fit.4.Sleep by Hilding Anders

Bezpieczne opcje dla alergików

Coraz częściej zdarza się, że jednym z naszych kryterium podczas wyboru artykułów sypialnianych jest antyalergiczność oraz antybakteryjność. Znacząca liczba osób zmaga się z alergiami, dlatego to ważne, aby zapewnić im produkty, z których będą mogli swobodnie korzystać. Marka Fit.4.Sleep jest jak najbardziej odpowiednia dla alergików. Przeważająca część towarów posiada innowacyjne rozwiązania, takie jak na przykład specjalne nacięcia na powierzchni materaca. Te elementy powodują, że w modelu zapewniona jest świetna wentylacja i cyrkulacja powietrza, które niwelują ryzyko gromadzenia się wilgoci czy drobnoustrojów.Innowacyjne materace Fit.4.Sleep by Hilding AndersChcąc zwiększyć nasz komfort, zainwestujmy w poduszkę antyalergiczną Fit.4.Sleep, która jest w 100% bezpieczna dla naszej skóry. Tkanina, z której jest wykonana, jest delikatna i nie wywołuje podrażnień i, co najważniejsze, reakcji alergicznych. Na pewno zauważymy, że jej powierzchnia jest bardzo lekka i sprężysta. To wszystko za sprawą dodania silikonu, który gwarantuje ten efekt. Za jej trwałość odpowiedzialne jest za to włóknienie termozgrzewalnej. Na sam koniec należy wspomnieć o mikrofibrze, którą powleczona jest cała jej powierzchnia. To dzięki niej jest tak przyjemna w dotyku. Tutaj też możemy liczyć na wspaniały przepływ powietrza. Nie ma wątpliwości, że nie znajdziemy tu żadnych substancji chemicznych czy niekorzystnych składników. Śpiąc na takiej poduszce, mamy pewność, że dajemy naszemu ciału to, co najlepsze. Wspomniana wcześniej Kołdra antyalergiczna Fit.4.Sleep też zagwarantuje nam wyjątkowe właściwości antyalergiczne i otuli nas swoją miękką tkaniną.Szeroka oferta produktów Fit.4.Sleep sprawi, że każdy odnajdzie tu coś dla siebie, a ich wysoka jakość zapewni, że każdy użytkownik będzie zadowolony z ich używania. Warto mieć pewność, że powierzchnia, na której śpimy, jest wygodna i bezpieczna. Artykuły Fit.4.Sleep dadzą nam właśnie tę gwarancję, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się najwyższym komfortem i wspaniałym wypoczynkiem!