Hilding Step to bez wątpienia świetne rozwiązanie dla fanów stabilniejszego podparcia. Zestawienie naturalnych surowców z najwyższej jakości sprężynami kieszeniowymi bez wątpienia sprawdzi się naprawdę dobrze! Dowiedz się, dlaczego warto jest na niego postawić!

Sprężyny kieszeniowe – dlaczego warto?

Klasyczne materace sprężynowe to już przeszłość! Dzisiaj warto jest stawiać na jedyne w swoim rodzaju modele kieszeniowe! Od standardowych modeli tego typu odróżnia je fakt, że każda sprężyna znajduje się w osobnej kieszeni. Wielu może zastanawiać się: po co? Dzięki temu, że elementy wkładu nie dotykają się bezpośrednio całość w bardzo indywidualny sposób reaguje na nacisk, w związku z czym ugina się tylko w miejscach, gdzie go wywieramy. Dlatego zapewnia naprawdę komfortowe podparcie, przyśpiesza regenerację i jednocześnie jest bardzo trwały. Warto dodać, że materac został wyprofilowany w aż siedem stref twardości, w związku z czym zapewnia inne podparcie w sferze na przykład ramion, głowy czy też stóp.

Nie tylko sprężyny!

Hilding Step - dla kogo twardy materacOczywiście sprężyny pełnią bardzo ważną rolę, jeśli chodzi o twardość materaca, jednak pamiętajmy, że materace Hilding w celu zapewnienia najwyższej jakości wypoczynku posiadają również inne, wysokiej jakości materiały, których zadaniem jest zapewnić prawdziwy komfort oraz, w tym wypadku, zwiększyć twardość, tak, żeby całość w prawidłowy sposób podpierała całe ciało. Zastosowano tutaj między innymi piankę FlexiFoam, która cechuje się wysoką elastycznością zwiększając wygodę w czasie leżenia. Jest ona jednocześnie bardzo plastyczna. Za pozytywne właściwości wskazanego modelu odpowiada również pokrowiec. Tutaj spotykamy się z pokrowcem Silver, jaki wzbogacono o jony srebra. Całość gwarantuje świetną wentylację, w związku z czym zapobiega osadzaniu się i rozwojowi wszelkiego rodzaju grzybów, pleśni czy też innych drobnoustrojów, które mogą powodować niepożądane reakcje.

Dla kogo Hilding Step?

Jak już zostało wspomniane Hilding Step to świetna alternatywa dla osób, które poszukują stabilniejszego podparcia. Materac twarde polecane są również dla osób, które ważą więcej niż 80 kilogramów. Tego typu modele są polecane również dla par, ponieważ sprężyny kieszeniowe skutecznie amortyzują drgania,a co za tym idzie nieodczuwalne są ruchy cięższej osoby, a także nie pojawia się efekt zapadania się “do środka”. Warto jest dodać, że polecany jest także dla osób starszych, ponieważ gwarantuje spokojny sen i pomaga w przypadku wystąpienia dolegliwości bólowych stawów. Wysoka jakość wykorzystanych materiałów sprawia również, że całość jest w pełni bezpieczna dla alergików i nie podrażnienia układu oddechowego.

Materace pełnią bardzo ważną rolę, jeśli chodzi o zapewnienie komfortowego snu. Dlatego wybierając postaw na produkty najwyższej jakości.

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/