Jedną z najczęściej wybieranych opcji przy kupnie materacy są materace piankowe. To bodaj najpopularniejszy wybór wszystkich konsumentów, a dzieje się tak między innymi ze względu na wysoką elastyczność oraz idealne dopasowywanie się do kształtu ciała. Nasze ciało, mięśnie oraz najważniejsze, czyli kręgosłup poddawane są ciężkim próbom każdego dnia – zarówno na stopie zawodowej czy prywatnej. Na całe szczęście dzisiejszy konsument staje się co raz bardziej świadomy swoich wyborów, dlatego też wybór materacy powoli urasta do rangi jednego z naszych najważniejszych, jeśli mówimy o sprawach dość przyziemnych i dotyczących naszej codzienności.

Sen to jedna z najważniejszych życiowych czynności, która powoduje nasze prawidłowe funkcjonwanie

Hilding Boogie - pianka wysokoelastycznaNie powinno być to żadnym zaskoczeniem, dlatego, że sen to jedna z naszych najważniejszych życiowych czynności. Nasz organizm potrzebuje go każdego dnia, by sprawnie funkcjonować. Ma ogromny wpływ na pamięć i efektywną pracę mózgu, zaś osoby źle sypiające często mają problemy z koncentracją, kondycją oraz nadwagą. Ażeby tego uniknąć i uniknąć negatywnych skutków „słabego snu” warto sięgnąć po wysokiej jakości materac – chociażby taki jak model Hilding Boogie, który w połączeniu z odpowiednio zbilansowaną dietą, regularną aktywnością fizyczną i wyeliminowaniem niepotrzebnego stresu sprawi, że nigdy nie będziesz czuł się zmęczony.

Stale rosną potrzeby konsumenckie wymuszają na producentach ciągłe zmiany na lepsze

Materac piankowy HIlding Boogie to odpowiedź na stale rosnące potrzeby konsumenckie, który łączy w sobie wygodę, komfort oraz uniwersalizm. Ten piankowy materac zapewni komfort spania oraz relaks zarówno osobom lekkim jak i tym o podwyższonej wadze ciała, a wszystko to za sprawą specjalne konstrukcji. W skład materaca piankowego Hilding Boogie wchodzi pianka wysokoelastyczna, którą złożona jest ze specjalnych, wyprofilowanych w siedem stref twardości, a także blatu z antybakteryjnym lateksem, nadającym całości optymalnej sprężystości oraz elastyczności, o której możecie przeczytać na samym wstępie. Dodatkowo nasze ciało otula lekko chłodząca pianka wysokoelastyczna FloFom, która pozwala naszemu zmęczonymi ciału maksymalną regenerację po całym tygodniu pracy i obowiązków. Dla kogo jest rekomendowany ten wybór? To na pewno pozycja po którą sięgnąć powinni wszyscy Ci, których cechuje aktywny tryb życia, a co za tym idzie fundamentalnym jest dobry, spokojny, a co najważniejsze, wygodny sen.

Otwarta struktura pianki zapewnia przewiewność i odpowiednią higienę snu

Na końcu warto wspomnieć o kilku istotnych kwestiach, a mianowicie, że materac Hilding Boogie za sprawą otwarto-komórkowej struktury pianki zapewnia nam przewiewność oraz odpowiednią cyrkulacje powietrza, która wprost wpływa na higienę naszego snu, a także, że całość ubrana jest w firmowy pokrowiec Tencel o właściwościach antyalergicznych i higroskopijnych, które pozwalają na skuteczne pochłanianie nadmiaru wilgoci.