Kupując nowe podłoże do spania, warto zwrócić uwagę na takie aspekty jak twardość materaca, rodzaj wypełnienia czy jego rozmiar. Jednak w dzisiejszych czasach nie mniej ważne jest także to, z czego został on wykonany i jakie jego używanie będzie miało wpływ na środowisko. Właśnie dlatego rozważ zakup materaca naturalnego, który nie jest szkodliwy dla środowiska. Na szczególną uwagę zasługuje model Hilding Aspre, poznaj jego właściwości i sprawdź, czy będzie dobrym rozwiązaniem w Twojej sypialni. 

Materace naturalne w Twojej sypialni 

Podstawową różnicą między materacem tradycyjnym a materacem naturalnym są użyte do ich produkcji materiały. Podłoża do spania z tej kolekcji zbudowane zostały z najlepszych naturalnych komponentów, które są bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i środowiska. Ich wypełnienie opiera się na piance syntetycznej. Znajdziemy w nich również naturalne surowce takie jak len, organiczna bawełna czy olejek rycynowy lub sojowy. Zapewnia to gwarancję odpoczynku na wygodnym podłożu, prawidłowo popierającym kręgosłup na całej jego linii, a przy tym niezwykle higienicznym.Materace naturalne jakościowo zapewniają użytkownikowi komfort odpoczynku na takim samym poziomie jak modele klasyczne. Dlatego wybierając materac naturalny, zyskujesz dobrą jakość snu, a przy tym dbasz o środowisko.

Poznaj Hilding Aspre – charakterystyka materaca

Materace naturalne - czy warto wybrać Hilding AspreMaterac Hilding Aspre zbudowany został z dwóch pianek, każda z nich ma inną twardość, po jednej stronie znajdziemy średnio twardy wkład, po drugiej twardy. Ten materac naturalny cechuje się wysoką elastycznością, dlatego podpiera ciało na całej jego linii w poprawny sposób. Dodatkowo wyposażony został w 7 stref twardości. Strefy w materacu powstały, aby odpowiednio rozłożyć ciężar ciała użytkownika na całej jego powierzchni, zapewniając odpowiedni rodzaj podparcia dla różnych części ciała. Jakie pianki znajdziemy w Hilding Aspre? Pierwszą z nich jest pianka HR Bio cechująca się otwartokomórkową strukturą, która wpływa na cyrkulację powietrza we wkładzie. Nasączona została naturalnym olejkiem sojowym. Drugą pianką jest NATURALIS®, która charakteryzuje się mniej otwartą strukturą, dzięki czemu uzyskuje lepsze parametry podtrzymywania ciała. Nasączona została olejkiem rycynowym, który ma właściwości antybakteryjne i antyalergiczne.

Materac dla wymagających – Hilding Aspre

Model ten sprawdzi się w wielu sypialniach, za sprawą swoich innowacyjnych właściwości. Materac wyposażony został w pianki, które niwelują możliwość nadmiernego zapadania się we wkładzie i powstania na jego powierzchni drgań. Dlatego będzie doskonałym wyborem dla par, ponieważ likwiduje problem wybudzania przez drugą osobę. Hilding Aspre jest także rekomendowany dla osób aktywnych, ponieważ jego elementy ułatwia szybszą regenerację mięśni po wysiłku.
Wybierając materac, warto postawiać na produkt nie tylko wygodny, ale i bezpieczny dla otaczającego nas środowiska. Właśnie dlatego powstała kolekcja materacy naturalnych, która zapewnia zdrowy i bezpieczny sen, a przy tym nie stanowi zagrożenia dla ekosystemu.

Materac Aspre, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/